Piotr Giza

Właściciel i założyciel TroniX

Od 2004 działam na rynku i zdobywam doświadczenie w branży IT

Rok 2004 to nie pierwsze kroki w informatyce, ale początek prac jako informatyk i serwisant. Ten rok stał się początkiem mojej działalności i ukierunkował mnie na to co robię do dzisiaj, a pasja połączyła się z pracą. Od tego roku zaczął

em także kształcenie w tym kierunku, na początku liceum profilowane w Kazimierzu Dolnym (profil z informatyką), a następnie studia inżynierskie w Lublinie.

Jeśli robisz to co lubisz to zawsze będziesz wkładał w to serce i z przyjemnością podejmował się nowych wyzwań pomimo porażek.

Można zaufać

Posiadam wielo­letnie doświadczenie w INFORMATYCE oraz naprawach i serwisie.

Od wielu lat współpracuję z wieloma firmami oraz dbam o ich zaplecze IT. Dostarczam, modernizuje, prowadzę okresowe przeglądy i naprawiam sprzęt komputerowy oraz biurowy.

Dlaczego z nami

Dlaczego warto współpracować z TroniX:

  • oferujemy specjalistyczne usługi
  • mamy wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzonej działalności
  • jesteśmy rzetelni i terminowi
  • możemy dojechać, naprawić i doradzić
  • możemy przyjmować usługi z całego kraju
  • współpracujemy z największymi i zaufanymi dostawcami, gdyż naszym atutem jest dbałość o jakość sprzedawanych produktów (świadectwo jakości na życzenie klienta)
  • posiadamy dogodne położenie. Nasza firma znajduje się w Opolu Lubelskim. Przylega do drogi 747 (obwodnica Opole Lubelskiego)
  • dzięki naszemu doświadczeniu zaoszczedzisz czas, pieniądze, unikniesz niepotrzebnych wydatków oraz błędów przy doborze urządzeń i tworzeniu infrastruktury w firmie.

Piotr Giza
Informatyka, Pomoc zdalna, Serwis komputerowy, Naprawa Komputerów, Naprawa Laptopów, Naprawa Telefonów, Naprawa tabletów, Monitoring, Telewizja przemysłowa, Komputery nowe i używane, Komputery Poleasingowe

KONTAKT

e-tronix.pl
mail. biuro@-tronix.pl
tel. +48 722 22 33 03

#piotrgiza #tronix #petrosgiza

DANE FIRMY

Piotr Giza
ul. Lubelska 27/8
24300 Opole Lubelskie
NIP: 7171718133
REGON: 061694446

DANE DO PRZELEWU

mBank
Bankowość Detaliczna BRE Banku SA

Nr konta:
58 1140 2004 0000 3302 7690 9243

Kod BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK

© Copyright 2010 / All Rights Reserved DESIGN BY TRONIX