W swoim życiu cyfrowym polegasz na komputerach, tabletach i telefonach – niezależnie od tego, czy korzystasz z zasobów internetu, komunikujesz się ze znajomymi czy realizujesz transakcje finansowe lub robisz zakupy online. Nasze wielokrotnie nagradzane technologie bezpieczeństwa zadbają o ochronę tego, co jest dla Ciebie najcenniejsze – Twojej prywatności, dzieci, pieniędzy i innych ważnych dla Ciebie zasobów.

PODSTAWA OCHRONY

KasperskyAnti-Virus 

kaspersky antivirus

Chroni Twój komputer PC i wszystkie cenne dane, które na nim przechowujesz

OCHRONA PREMIUM

Kaspersky Internet Security

kaspersky internet security

Chroni Cię, gdy korzystasz z internetu – na komputerach PC i Mac, iPhone’ach i iPadach oraz urządzeniach z Androidem

NASZA NAJLEPSZA OCHRONA

Kaspersky Total Security

kaspersky total security

Pomaga Ci chronić Twoją rodzinę – na komputerach PC i Mac, iPhone’ach i iPadach oraz urządzeniach z Androidem

Rejestracja produktu

Aby przejść na stronę umożliwiającą uzyskanie kodu aktywacyjnego do kupionego produktu, kliknij poniższy przycisk.

Jeżeli wcześniej rejestrowałeś się na tej stronie i zgubiłeś uzyskany w ten sposób kod aktywacyjny to możesz go odzyskać tutaj.

Kaspersky Anti-Virus

1, 2, 3, 5 i 10 stacji roboczych

Nazwa: Kaspersky Anti-Virus
Producent: Kaspersky Lab

Oprogramowanie antywirusowe – ochrona komputera i danych przed szkodliwym oprogramowaniem.

Każdego dnia pojawia się ponad 200 000 szkodliwych programów, dlatego niezbędne jest zapewnienie ochrony komputera — i zapisanych na nim danych osobistych — przed infekcjami i cyberprzestępcami. Jednocześnie potrzebne jest rozwiązanie z zakresu zabezpieczeń, które jest łatwe w obsłudze i nie powoduje znacznego spadku wydajności komputera.

Kaspersky Anti-Virus 2015 dostarcza podstawowe technologie antywirusowe dla komputera, łącznie z ochroną przed szkodliwym oprogramowaniem w czasie rzeczywistym, korzystając z zabezpieczeń wspieranych przez chmurę. Działanie w tle, które obejmuje inteligentne skanowanie pod kątem wirusów oraz niewielkie i częste aktualizacje, pozwala aktywnie chronić komputer przed znanymi i nowymi zagrożeniami bez znaczącego wpływu na jego wydajność.

Kaspersky Anti-Virus to podstawowy element zabezpieczeń Twojego komputera, obejmujący następujące elementy:

 • Zaawansowane oprogramowanie antywirusowe — ochrona przed wirusami, robakami, trojanami, rootkitami, programami szpiegującymi i nie tylko
 • Ochrona w czasie rzeczywistym — użycie technologii wspomaganej przez chmurę w celu ochrony przed najnowszym szkodliwym oprogramowaniem
 • Natychmiastowe kontrole bezpieczeństwa — prosty sposób sprawdzania plików, aplikacji i witryn internetowych

Korzyści

Ochrona przed szkodliwym oprogramowaniem — udoskonalona!

Nagradzane technologie firmy Kaspersky Lab w zakresie zwalczania szkodliwego oprogramowania działają w tle bez przeszkadzania użytkownikowi oraz bez znaczącego wpływu na wydajność systemu, aby zapewnić bezpieczeństwo komputera i danych:

 • Ochrona przed wszystkimi typami szkodliwego oprogramowania, łącznie z wirusami komputerowymi, trojanami, robakami, programami szpiegującymi, rootkitami, botami i nie tylko
 • Połączenie zaawansowanych technologii zabezpieczeń z wydajnością chmury działającej w czasie rzeczywistym, aby zapewnić szybszą i skuteczniejszą reakcję na nowe formy szkodliwego oprogramowania i zagrożeń internetowych
 • Nowa technologia ZetaShield firmy Kaspersky Lab w celu jeszcze lepszej ochrony przed nieznanym szkodliwym oprogramowaniem i atakami

Ochrona przed podejrzanymi witrynami i złodziejami tożsamości — udoskonalona!

Internet może być niebezpiecznym miejscem ze względu na wiele zainfekowanych witryn oraz obecność cyberprzestępców, którzy kradną osobiste informacje użytkowników Aby zapewnić bezpieczeństwo użytkownika i jego poufnych danych w internecie, program Kaspersky Anti-Virus 2015 oferuje następujące usprawnienia:

 • Wyświetlanie kolorowych ikon obok wszystkich łączy internetowych, aby informować użytkownika o łączach i kolejnych stronach, które są podejrzane lub niebezpieczne
 • Wykorzystywanie technologii opartych na chmurze oraz proaktywnych metod przeciwdziałania wyłudzaniu informacji, aby witryny wyłudzające informacje nie nakłoniły użytkownika do ujawnienia cennych danych osobowych
 • Skanowanie przychodzących i wychodzących wiadomości e-mail w celu blokowania szkodliwej zawartości

Zapobieganie wykorzystywaniu luk w zabezpieczeniach komputera — udoskonalone!

Jeśli jakieś programy na komputerze (w tym system operacyjny lub dowolne aplikacje) nie zostały zaktualizowane przy użyciu najnowszych poprawek, mogą one stać się furtką dla ataków szkodliwego oprogramowania. Kaspersky Anti-Virus 2015 skanuje komputer pod kątem takich luk w zabezpieczeniach, a następnie:

 • Ocenia i kontroluje zachowanie systemu operacyjnego i aplikacji zawierających takie luki, aby zapobiec szkodom związanym z komputerem lub cennymi danymi

Pomoc w utrzymaniu wydajności komputera — udoskonalona!

Kaspersky Anti-Virus 2015 został zoptymalizowany pod kątem wydajności i dlatego:

 • Zapewnia rygorystyczną ochronę przed szkodliwym oprogramowaniem bez ciągłego przeszkadzania użytkownikowi przez wyświetlanie pytań i alertów
 • Wykonuje regularnie zadania ochrony, w tym sprawdzanie uruchamianych aplikacji i witryn, analizowanie zachowania aplikacji, aktualizowanie bazy danych szkodliwego oprogramowania i nie tylko, bez znaczącego wpływu na wydajność komputera

Najważniejsze funkcje

Zabezpieczenia przed szkodliwym oprogramowaniem w czasie rzeczywistym — ochrona przed nowymi i pojawiającymi się zagrożeniami.

Dzięki połączeniu tradycyjnych funkcji ochrony, zabezpieczeń proaktywnych i technologii zwalczania szkodliwego oprogramowania opartych na chmurze program Kaspersky Anti-Virus 2015 zapewnia ochronę w czasie rzeczywistym przed najnowszym szkodliwym oprogramowaniem:

Ochrona antywirusowa

Nagradzane oprogramowanie antywirusowe firmy Kaspersky Lab broni komputer przed wszystkimi typami szkodliwego oprogramowania, w tym:

 • Wirusami komputerowymi
 • Trojanami
 • Robakami
 • Rootkitami
 • Programami szpiegującymi
 • Botami i innymi zagrożeniami
Technologia wspomagana przez chmurę zapewnia ochronę w czasie rzeczywistym

Kiedy hakerzy i cyberprzestępcy wprowadzają nowe szkodliwe oprogramowanie, dostawcy zabezpieczeń muszą aktualizować swoje bazy danych wirusów przy użyciu nowych sygnatur szkodliwych programów, aby chronić przed pojawiającym się zagrożeniem. Firma Kaspersky Lab używa technologii wspomaganych przez chmurę, aby zapewnić ochronę komputerów podczas przygotowywania nowych sygnatur szkodliwego oprogramowania.

Oparta na chmurze usługa Kaspersky Security Network (KSN) nieustannie gromadzi informacje o najnowszym szkodliwym oprogramowaniu. Zbierane informacje o zagrożeniach pochodzą z komputerów milionów użytkowników, którzy wyrazili na to zgodę. Mając do dyspozycji te informacje, firma Kaspersky pomaga chronić komputer przed najnowszymi zagrożeniami bez konieczności oczekiwania na udostępnienie nowej sygnatury szkodliwego oprogramowania.

Niezależnie od tego, czy użytkownik wyrazi zgodę na automatyczne gromadzenie informacji o zagrożeniach przez usługę KSN, jego komputer będzie korzystać z błyskawicznie szybkiej reakcji usługi KSN na nowe szkodliwe oprogramowanie.

Zapobieganie wykorzystywaniu luk w zabezpieczeniach oprogramowania

Jeśli system operacyjny komputera lub uruchomione na nim aplikacje zawierają jakiekolwiek luki w zabezpieczeniach, dla których nie zastosowano najnowszych poprawek, technologia Automatycznego zapobiegania exploitom opracowana przez Kaspersky Lab będzie:

 • Kontrolować uruchamianie plików wykonywalnych z poziomu aplikacji, które zawierają luki
 • Oceniać zachowanie plików wykonywalnych, identyfikując podobieństwa do szkodliwego oprogramowania
 • Ograniczać sposób działania aplikacji zawierających luki
Ochrona przed programami blokującymi ekran

Trojany blokujące ekran mogą uniemożliwiać korzystanie z komputera do momentu zapłacenia „okupu” w celu usunięcia ograniczeń. Jeśli cyberprzestępca kiedykolwiek użyje trojana blokującego ekran w celu przejęcia kontroli nad komputerem, wystarczy aktywować ochronę firmy Kaspersky Lab przed takim programem. Następnie program Kaspersky Anti-Virus 2015:

 • Zatrzyma wszystkie niebezpieczne procesy
 • Uruchomi odpowiednie procedury usuwania wirusów
Kontrola systemu

W mało prawdopodobnym przypadku zainfekowania komputera przez szkodliwe oprogramowanie, program Kaspersky Anti-Virus 2015 wykorzystuje unikatową technologię Kontrola systemu firmy Kaspersky Lab, która:

 • Wykrywa niebezpieczne zachowanie na komputerze
 • Umożliwia cofnięcie większości typów działań szkodliwego oprogramowania
Wydajne aktualizacje baz danych wirusów

Rozwiązanie firmy Kaspersky Lab umożliwia przechowywanie na komputerze relatywnie niewielkich baz danych wirusów, przez co możliwe jest uzyskanie takich korzyści, jak:

 • Minimalny wpływ na wydajność
 • Szybsza instalacja i aktualizacja oprogramowania antywirusowego firmy Kaspersky Lab

Ochrona w internecie — zabezpieczenie przed zaawansowanymi, internetowymi atakami szkodliwego oprogramowania

Kaspersky Anti-Virus 2015 obejmuje technologie zabezpieczeń komputera, które umożliwiają korzystanie z internetu bez żadnego wpływu niebezpiecznych witryn:

Funkcja URL Advisor

Korzystając z bazy danych o reputacji witryn, tworzonej z użyciem chmury, funkcja Kaspersky URL Advisor ostrzega przed łączami do podejrzanych lub niebezpiecznych witryn. Wyświetlane są kolorowe ikony wskazujące, czy łącze jest zaufane, podejrzane lub niebezpieczne.

Funkcja File Advisor

Wystarczy jedno kliknięcie, aby funkcja Kaspersky File Advisor użyła technologii opartej na chmurze w celu sprawdzenia dowolnego pliku otwieranego przez użytkownika.

Ochrona przed wyłudzaniem informacji

Dzięki regularnie aktualizowanej bazie danych opracowany przez firmę Kaspersky Lab mechanizm ochrony przed wyłudzaniem informacji zabezpiecza przed próbami uzyskania dostępu do informacji osobistych przez internetowych oszustów.

Optymalizacja w celu zachowania wydajności komputera

Zdajemy sobie sprawę, że oprogramowanie antywirusowe powinno zapewniać skuteczną ochronę bez znaczącego wpływu na wydajność komputera. Dlatego też zespół programistów firmy Kaspersky Lab zadbał, aby rozwiązanie Kaspersky Anti-Virus 2015 zapewniało:

Minimalne wykorzystanie zasobów komputera

Kaspersky Anti-Virus 2015 ma minimalny wpływ na ogólną aktywność sieci oraz:

 • Instalowanie aplikacji
 • Uruchamianie aplikacji
 • Uruchamianie przeglądarek internetowych

Specjalny Tryb Gracza zapewnia możliwość nieprzerwanej zabawy bez uszczerbku dla bezpieczeństwa komputera.

Krótki czas uruchamiania, zamykania i reakcji

Kaspersky Anti-Virus 2015 został zoptymalizowany pod kątem:

 • Szybszego uruchamiania
 • Szybszego zamykania
 • Błyskawicznej reakcji podczas wybierania ustawień zabezpieczeń i poleceń
Dłuższa praca na baterii

W przypadku uruchomienia na laptopie zasilanym z baterii program Kaspersky Anti-Virus 2015 będzie automatycznie ograniczać wykorzystanie zasobów. Zapewni to dłuższe działanie laptopa, zanim konieczne będzie ponowne naładowanie baterii.

Optymalizacja dla systemu Windows

Kaspersky Anti-Virus 2015 został zoptymalizowany dla systemu Windows 8.

Łatwość obsługi

Korzystanie z doskonałych zabezpieczeń nie musi być trudne. Z tego powodu rozwiązanie Kaspersky Anti-Virus obejmuje kilka nowych i poprawionych funkcji dla użytkownika:

Ulepszony interfejs

Opierając się na najnowszych badaniach dotyczących wydajnych interfejsów aplikacji, uaktualniliśmy główny ekran programu Kaspersky Anti-Virus 2015.

Uproszczone ustawienia

Główny interfejs zawiera teraz tylko często używane ustawienia, co ułatwia obsługę i nawigację.

Automatyczne aktualizacje

Nowe wersje programu Kaspersky Anti-Virus mogą być instalowane automatycznie na komputerze bez działań aktualizacyjnych ze strony użytkownika lub odpowiadania na monity. Teraz zapewnienie najnowszych zabezpieczeń stało się jeszcze prostsze.

Ulepszone funkcje skanowania w poszukiwaniu wirusów

Zmodyfikowany menedżer zadań ułatwia wyświetlanie stanu procesów skanowania oraz wykorzystania zasobów komputera przez procesy zabezpieczeń firmy Kaspersky Lab.

Wymagania systemowe

Wszystkie urządzenia
 • Połączenie z internetem – wymagane do aktywowania i aktualizowania produktu, a także do działania niektórych funkcji oprogramowania
Komputery stacjonarne i laptopy z systemem Windows
 • Około 480 MB wolnego miejsca na dysku twardym
 • Napęd CD-ROM lub DVD-ROM (do instalacji z płyty)
 • Microsoft® Internet Explorer® 8 lub nowszy
 • Microsoft Windows® Installer 3.0 lub nowszy
 • Microsoft .NET Framework 4 lub nowszy
 • Microsoft Windows 101 (wersje 32- lub 64-bitowe2)
 • Microsoft Windows 8.1 / Pro / Enterprise / 8.1 Update (wersje 32- lub 64-bitowe2)
 • Microsoft Windows 8 / Pro / Enterprise (wersje 32- lub 64-bitowe2)
 • Microsoft Windows 7 Starter / Home Basic / Home Premium / Professional / Ultimate SP1 lub nowszy (wersje 32- lub 64-bitowe2)
 • Microsoft Windows Vista® Home Basic / Home Premium / Business / Enterprise / Ultimate SP1 lub nowszy (wersje 32- lub 64-bitowe2)
 • Procesor: 1 GHz lub szybszy, pamięć (RAM): 1 GB (systemy 32-bitowe) lub 2 GB (systemy 64-bitowe)
 • Microsoft Windows XP Home / Professional (w wersji 32-bitowej) SP3 lub nowszy / Professional (w wersji 64-bitowej2) SP2 lub nowszy
 • Procesor: 800 MHz lub szybszy, pamięć (RAM): 512 MB

1 Aktualnie działanie następujących elementów jest częściowo ograniczone w przypadku systemu operacyjnego Windows 10: kontrola systemu, skanowanie pamięci systemu, autoochrona. Oprogramowanie nie jest przeznaczone do wersji mobilnych systemu operacyjnego Windows 10. Więcej informacji na temat ograniczeń oprogramowania można znaleźć na stronie http://support.kaspersky.com/pl/12285.

2 Niektóre funkcje oprogramowania mogą działać tylko w 32-bitowych wersjach systemu operacyjnego.

Kaspersky Internet Security

1, 2, 3, 5 i 10 urządzeń

Nazwa: Kaspersky Internet Security
Producent: Kaspersky Lab

Ochrona dla komputerów PC, Mac oraz urządzeń z systemem Android…

Kaspersky Internet Security – multi-device to łatwe w użyciu, wieloplatformowe rozwiązanie zapewniające ochronę dowolnej kombinacji komputerów PC i Mac oraz smartfonów i tabletów z Androidem – wszystko przy użyciu jednej licencji. Kaspersky Internet Security – multi-device to:
– Bezpieczeństwo wielu urządzeń
– Możliwość wyboru chronionych platform
– Ochrona w czasie rzeczywistym
– Zabezpieczenie przed kradzieżą sprzętu

Ochrona urządzeń – Dzięki Kaspersky Internet Security – multi-device możesz cieszyć się zasobami internetu na różnych urządzeniach, nie martwiąc się o bezpieczeństwo. Jakie urządzenia są chronione? – Przy użyciu jednej licencji możesz z łatwością zabezpieczyć następujące urządzenia:

– komputery PC,
– komputery Mac,
– smartfony z Androidem,
– tablety z Androidem,
– urządzenia z systemem iOS – iPhone oraz iPad (narzędzie Kaspersky Safe Browser for iOS jest dostępne bezpłatnie),
– urządzenia z systemem Windows Phone (narzędzie Kaspersky Safe Browser for Windows Phone jest dostępne bezpłatnie).

* wersja na 1 komputer umozliwia ochrone tylko komputerów z systemem Windows

Możliwość dopasowania ochrony – Posiadając licencję, na przykład, na 5 urządzeń, możesz zabezpieczyć:

– 1 komputer stacjonarny, 2 laptopy oraz 2 smartfony z Androidem lub
– 2 smartfony z Androidem, 2 tablety z Androidem i 1 komputer Mac.
– Darmowe narzędzie Kaspersky Safe Browser może zostać zainstalowane na dowolnej liczbie urządzeń z systemem iOS lub Windows Phone.
– Niezależnie od tego, z jakich urządzeń korzystasz, wszystkie są chronione technologiami Kaspersky Lab. W czasie trwania licencji możesz dowolnie przenosić ochronę między urządzeniami.

Optymalizacja ochrony dla poszczególnych urządzeń – Komputery PC, Maki oraz urządzenia z Androidem posiadają różne wymagania pod kątem bezpieczeństwa. Dlatego Kaspersky Internet Security – multi-device oferuje:

– Funkcje bezpieczeństwa zoptymalizowane dla poszczególnych urządzeń.
– Technologie ochrony, które pomagają w zapewnieniu wysokiej wydajności sprzętu i systemów operacyjnych.
– Łatwy w użyciu interfejs dostosowany do wymogów poszczególnych urządzeń.

Ochrona w czasie rzeczywistym przed nowymi i powstającymi szkodliwymi programami oraz zagrożeniami internetowymi – Niezależnie od tego, czy korzystasz z komputera PC, Maka czy urządzenia z Androidem, dzięki Kaspersky Internet Security – multi-device masz pewność, że:

-Wszystkie aplikacje i pliki, które otwierasz, zapisujesz lub pobierasz z internetu, są natychmiast skanowane w poszukiwaniu zagrożeń.
– Potencjalne zagrożenia są monitorowane i analizowane w czasie rzeczywistym, a niebezpieczne działania są blokowane zanim zdążą wyrządzić jakiekolwiek szkody.

Ochrona danych na zgubionym lub skradzionym urządzeniu z Androidem – dzięki skutecznym funkcjom antykradzieżowym – W przypadku zgubienia lub kradzieży smartfona/tabletu z Androidem Kaspersky Internet Security – multi-device zaoferuje Ci możliwość skorzystania ze zdalnych funkcji, które umożliwiają:

– zabezpieczenie danych zapisanych na urządzeniu poprzez zablokowanie sprzętu, zniszczenie wszystkich informacji, wygenerowanie alarmu dźwiękowego oraz wykonanie zdjęcia nieautoryzowanego właściciela;
– odnalezienie zgubionego urządzenia.

Zapewnij sobie ochronę przed najnowszymi atakami prowadzonymi z użyciem szkodliwego oprogramowania

Każdego dnia cyberprzestępcy publikują ponad 315 000 nowych wariantów szkodliwego oprogramowania. Jeśli zamierzasz skutecznie chronić swoje komputery, urządzenia mobilne i poufne informacje, wymagasz rozwiązania zabezpieczającego dotrzymującego kroku nawet najnowszym zagrożeniom.

Wielokrotnie nagradzane technologie zabezpieczeń firmy Kaspersky Lab są szanowane za stawianie czoła nowym i dopiero odkrytym zagrożeniom. Z niezależnych badań wynika, że nasze wspomagane przez chmurę technologie pomagają nam odkrywać nowe zagrożenia w ciągu zaledwie 0,02 s. Jeśli chodzi o bieżące aktualizacje – a także błyskawiczną ochronę przed nowymi rodzajami szkodliwego oprogramowania i innymi zagrożeniami – produkty firmy Kaspersky Lab są właściwym wyborem.

Korzystaj z zabezpieczeń bez uszczerbku dla wydajności

Mimo konieczności zapewnienia całkowitej ochrony komputerów PC i Mac oraz telefonów i tabletów z systemem Android, a także przechowywanych na nich cennych informacji, nie chcemy, by oprogramowanie zabezpieczające drastycznie obniżało wydajność, uniemożliwiając pełne czerpanie korzyści z internetu.

Mimo rosnącej złożoności nowych, nieustannie ponawianych ataków za pomocą szkodliwego oprogramowania firma Kaspersky Lab opracowała rozwiązania zabezpieczeń skutecznie łączące ochronę i wydajność. Nasze technologie działają w tle, nie wywierając negatywnego wpływu na wydajność urządzeń. Nasz specjalny Tryb gracza pozwala ponadto na nieprzerwaną grę na komputerze PC, umożliwiając całkowite oddanie się rozrywce.

Nie pozwól podglądać się przestępcom za pomocą własnej kamery internetowej*

Cyberprzestępcy szybko odkryli nowe możliwości związane z coraz większą popularnością kamer internetowych – media pełne są doniesień na temat wykorzystania kamer internetowych niczego nieświadomych użytkowników do niegodziwych celów. W jaki sposób powstrzymać falę szpiegostwa?

Firma Kaspersky Lab opracowała całkowicie nowe technologie ochrony, które uniemożliwiają uzyskanie dostępu do kamer internetowych przez nieautoryzowanych użytkowników. Dzięki naszym technologiom zabezpieczającym nie musisz się dłużej obawiać, że niepowołane osoby zainfekują komputer i wykorzystają kamerę internetową do szpiegowania Ciebie i otoczenia.
*Ochrona kamer internetowych jest dostępna jedynie dla komputerów PC z systemem Windows.

Zapobiegaj kradzieży pieniędzy i informacji finansowych

Systemy bankowości elektronicznej, obsługi płatności i sklepów internetowych ułatwiły wiele codziennych zadań – lecz wprowadziły również poważne zagrożenia bezpieczeństwa, w tym możliwość kradzieży haseł, szczegółowych informacji dotyczących kont i zasobów finansowych.

Za każdym razem, gdy za pomocą komputera PC lub Mac* odwiedzasz stronę internetową banku, sklepu lub serwisu płatności, unikatowa technologia Bezpieczne pieniądze firmy Kaspersky Lab sprawdza, czy strona jest bezpieczna, uniemożliwia oszustwo za pomocą fałszywej lub podrobionej strony i otwiera witrynę w specjalnym trybie chronionym. Technologia Bezpieczne pieniądze zapewnia dodatkową warstwę zabezpieczeń internetowych transakcji finansowych, utrudniając cyberprzestępcom dostęp do Twojego konta w banku, numerów kart kredytowych i informacji osobistych.
*Funkcja dostępna dla komputerów Mac w drugiej połowie 2014 r.

Nie pozwól na przejęcie kontroli przez złodziei tożsamości

Wyobraź sobie chaos, jaki mógłby zapanować, gdyby ktoś uzyskał dostęp do Twoich poufnych informacji. Po przejęciu Twoich haseł i danych osobistych przestępcy mogliby podszyć się pod ciebie, zdefraudować Twoje pieniądze i wywołać cały szereg niekończących się problemów.

Z uwagi na fakt, że nawet autentyczne strony internetowe mogą ulec infekcji szkodliwym oprogramowaniem – i automatycznie pobrać szkodliwy kod na komputer, smartfona lub tablet – firma Kaspersky Lab automatycznie sprawdza wszystkie łącza internetowe, zapewniając ich bezpieczeństwo, jeszcze zanim odwiedzisz określoną stronę. Nasze technologie skanują również wiadomości e-mail, dzięki czemu działania mające na celu wyłudzanie informacji nie doprowadzą do ujawnienia żadnych cennych danych osobistych, które mogłyby posłużyć do kradzieży Twojej tożsamości i Twoich pieniędzy.

Zapewnij swoim dzieciom bezpieczeństwo korzystania z internetu

Ryzyko związane z korzystaniem z internetu może budzić przerażenie na twarzach dorosłych, którzy dbają o swoje bezpieczeństwo, lecz wyobraźmy sobie skalę zagrożeń, na które narażone są zazwyczaj wyjątkowo ufne dzieci. Z drugiej strony internet jest jednocześnie przydatnym narzędziem edukacyjnym. Należy zapewnić dzieciom bezpieczny dostęp do tego medium.

Nawet wtedy, gdy nie możesz osobiście chronić swoich dzieci, nasz wielokrotnie nagradzany zestaw funkcji Kontrola rodzicielska chroni Twoje pociechy przed zagrożeniami płynącymi z internetu – w tym przed przestępstwami o charakterze seksualnym. Firma Kaspersky Lab ułatwia rodzicom kontrolowanie sposobu, w jaki dzieci korzystają z internetu, dozwolonych pór dostępu i osób, z którymi mogą nawiązywać kontakt – zarówno w przypadku komputerów PC, jak i Mac. Oprogramowanie umożliwia blokadę funkcji pobierania i dostępu do niewłaściwych treści w internecie, zarządzanie sieciami społecznościowymi i zapobieganie wysyłaniu przez dzieci kluczowych danych osobistych.

Bezpieczeństwo i zarządzanie kosztami podczas podróży

W publicznych sieciach Wi-Fi przestępcy mają większe szanse przejęcia Twoich wiadomości e-mail, haseł, numerów kart kredytowych i nie tylko. Poza podjęciem działań na rzecz ochrony informacji należy również unikać nadmiernych opłat naliczanych przez operatorów sieci Wi-Fi i 3G/4G.

Nowa funkcja Powiadomienia o bezpieczeństwie sieci Wi-Fi* firmy Kaspersky Lab automatycznie weryfikuje bezpieczeństwo używanego połączenia Wi-Fi, sprawdza potencjalne luki w zabezpieczeniach, ostrzega o możliwych czynnikach ryzyka i prezentuje porady na temat dostosowania ustawień zabezpieczeń. Ponadto nasza nowa funkcja Informacje o kosztach korzystania z sieci* automatycznie zapobiega przekroczeniu wyznaczonego limitu transmisji danych, dzięki czemu można łatwo zarządzać ruchem danych i optymalizować go bez względu na to, czy komputer PC ma dostęp do internetu za pomocą publicznej sieci Wi-Fi, 3G czy 4G.
*Funkcje Powiadomienia o bezpieczeństwie sieci Wi-Fi i Informacje o kosztach korzystania z sieci są dostępne jedynie dla komputerów PC z systemem Windows. Funkcja Informacje o kosztach korzystania z sieci jest dostępna jedynie w systemie Windows® 8 lub nowszym.

Ochrona całej gamy komputerów i urządzeń przenośnych

Jeśli lubisz w trakcie podróży przeglądać strony internetowe, nawiązywać nowe znajomości, korzystać z bankowości elektronicznej i sklepów internetowych, chcesz, aby telefon i tablet z systemem Android były tak samo dobrze zabezpieczone jak laptop i komputer stacjonarny.

Teraz możesz objąć ochroną wiele urządzeń za pomocą jednego produktu i pojedynczej licencji. Dzięki oprogramowaniu Kaspersky Internet Security – multi-device możesz objąć ochroną dowolną kombinację komputerów PC, komputerów Mac, a także telefonów i tabletów z systemem Android. Możesz swobodnie określić zestaw chronionych urządzeń. Licencja na 5 urządzeń umożliwia zabezpieczenie jednego komputera PC, dwóch smartfonów i dwóch tabletów. lub jednego komputera Mac, dwóch komputerów PC i dwóch tabletów. Wybór należy do Ciebie.

Chroń swoje telefony i tablety z systemem Android

99% szkodliwego oprogramowania dla urządzeń mobilnych powstaje z myślą o urządzeniach z systemem Android. Co więcej, niewielkie rozmiary smartfonów i tabletów powodują, że łatwo je zgubić – lub ukraść – wystawiając na zagrożenie Twoje informacje osobiste, konto bankowe i numery kart kredytowych.

Łatwe w użyciu technologie zabezpieczeń mobilnych firmy Kaspersky Lab – a także wspomagane przez chmurę funkcje ochronne – zostały zoptymalizowane pod kątem ochrony telefonów i tabletów z systemem Android przed najnowszymi wirusami, programami szpiegującymi, atakami z internetu i nie tylko. Ponadto zestaw funkcji Ochrona prywatności pozwala na ukrycie szczegółowych informacji na temat kontaktów, połączeń, wiadomości tekstowych i dzienników, a w przypadku zgubienia lub kradzieży telefonu specjalne funkcje ochrony przed kradzieżą umożliwiają zablokowanie urządzenia, usunięcie z niego danych i określenie jego położenia.

Wymagania systemowe

Wszystkie urządzenia
 • Połączenie z internetem – wymagane do aktywowania i aktualizowania produktu, a także do działania niektórych funkcji oprogramowania
Komputery stacjonarne i laptopy z systemem Windows
 • Około 480 MB wolnego miejsca na dysku twardym
 • Napęd CD-ROM lub DVD-ROM (do instalacji z płyty)
 • Microsoft® Internet Explorer® 81 lub nowszy
 • Microsoft Windows® Installer 3.0 lub nowszy
 • Oprogramowanie Microsoft .NET Framework w wersji 4 lub nowszej
 • Technologia ochrony kamer internetowych działa tylko na komputerach PC. Obsługuje szeroką gamę zgodnych kamer.
 • Microsoft Windows 102 (wersje 32- lub 64-bitowe3)
 • Microsoft Windows 8.1 / Pro / Enterprise / 8.1 Update (wersje 32- lub 64-bitowe3)
 • Microsoft Windows 8 / Pro / Enterprise (wersje 32- lub 64-bitowe3)
 • Microsoft Windows 7 Starter / Home Basic / Home Premium / Professional / Ultimate SP1 lub nowszy (wersje 32- lub 64-bitowe3)
 • Microsoft Windows Vista® Home Basic / Home Premium / Business / Enterprise / Ultimate SP1 lub nowszy (wersje 32- lub 64-bitowe3)
 • Procesor: 1 GHz lub szybszy
 • Pamięć (RAM): 1 GB (systemy 32-bitowe) lub 2 GB (systemy 64-bitowe)
 • Microsoft Windows XP Home/Professional (w wersji 32-bitowej) SP3 lub nowszy / Professional (w wersji 64-bitowej3) SP2 lub nowszy
 • Procesor: 800 MHz lub szybszy
 • Pamięć (RAM): 512 MB
Tablety z systemem operacyjnym Windows (urządzenia z procesorem Intel®)
 • Microsoft Windows 102 (wersje 32- lub 64-bitowe3)
 • Microsoft Windows 8.1 / 8.1 Pro (w wersji 64-bitowej3)
 • Microsoft Windows 8 / 8 Pro (w wersji 64-bitowej3)
 • Minimalna rozdzielczość ekranu: 1024 × 600
Komputery stacjonarne i laptopy Mac
 • 550 MB wolnego miejsca na dysku twardym
 • Pamięć (RAM): 2 GB (wymaganie minimalne w przypadku systemu OS X)
 • OS X 10.8, 10.9, 10.10
Smartfony i tablety z systemem Android
 • AndroidTM 2.3-5.0
 • Minimalna rozdzielczość ekranu: 320 × 480
iPhone i iPad4
 • iOS® 7.0 lub nowszy
Windows Phone®4
 • Windows Phone 8

1 W przypadku przeglądarki internetowej Microsoft Internet Explorer 8 nie możemy zagwarantować poprawnego działania portalu My Kaspersky oraz funkcji zarządzania zabezpieczeniami.
2 Aktualnie działanie następujących elementów jest częściowo ograniczone w przypadku systemu operacyjnego Windows 10: kontrola systemu, skanowanie pamięci systemu, autoochrona, kontrola aplikacji, bezpieczne pieniądze3. Oprogramowanie nie jest przeznaczone do wersji mobilnych systemu operacyjnego Windows 10. Więcej informacji na temat ograniczeń oprogramowania można znaleźć na stronie http://support.kaspersky.com/pl/11736.
3 Pewne funkcje oprogramowania mogą działać tylko w 32-bitowych wersjach systemu operacyjnego.
4 Na tej platformie dostępne jest wyłącznie rozwiązanie Kaspersky Safe Browser.

Kaspersky TOTAL Security

2, 3 i 5 urządzeń

Nazwa: Kaspersky TOTAL Security
Producent: Kaspersky Lab

Ochrona dla komputerów PC, Mac oraz urządzeń z systemem Android…
Kaspersky Total Security –- multi-device zapewnia ochronę wielu komputerów i urządzeń przenoœśnych. Jedna licencja pozwala chronić prywatnośœć, finanse, tożsamośœć, pliki oraz dzieci – na komputerach PC i Mac oraz urządzeniach z systemem Android.

 • Ochrona Twojego życia cyfrowego przed zagrożeniami internetowymi
 • Ochrona dowolnej kombinacji komputerów PC i Mac (przy użyciu aplikacji Kaspersky Internet Security for Mac) oraz urządzeń z systemem Android (przy użyciu aplikacji Kaspersky Internet Security for Android)
 • Ochrona prywatności i zabezpieczenie przed kradzieżą tożsamości
 • Dodatkowa warstwa zabezpieczeń podczas zakupów i transakcji bankowych online
 • Ochrona dzieci przed zagrożeniami internetowymi
 • Zarządzanie hasłami do aplikacji i witryn internetowych
 • Ochrona zdjęć, muzyki oraz poufnych plików
 • Ochrona bez wpływu na wydajność urządzenia
 • Łatwe zarządzanie ochroną na wszystkich urządzeniach

Najważniejsze funkcje:

Ochrona świata cyfrowego

Kaspersky Total Security – multi-device chroni prywatność, finanse, tożsamość i pliki oraz członków rodziny przed zagrożeniami internetowymi, cyberprzestępczością i szkodliwym oprogramowaniem. Innymi słowy: Kaspersky Total Security to ochrona całkowita.

Ochrona wielu urządzeń

Pojedyncza licencja pozwala uzyskać najwyższy poziom ochrony na komputerach PC i Mac oraz urządzeniach z systemem Android. Bez względu na to, gdzie jesteś i jakiego urządzenia używasz, zawsze masz dostęp do najwyższej jakości zabezpieczeń.

 • Ochrona prywatnoœści

  Nasze innowacyjne technologie stoją na straży prywatności. Technologia ochrony kamer internetowych blokuje dostęp do kamery komputera, tak aby nikt nie mógł wykorzystać jej do szpiegowania. Możesz również szyfrować swoje dokumenty i niszczyć niechciane pliki. Ponadto, jeśli ktokolwiek weźmie do rąk Twój telefon z systemem Android, funkcja ochrony prywatności uniemożliwi wyświetlenie historii połączeń i wiadomości.

 • Ochrona zasobów finansowych

  Funkcja Bezpieczne pieniądze dostępna na komputerach PC i Mac chroni zasoby finansowe w sklepach i systemach bankowości internetowej, zapobiegając kradzieży pieniędzy i danych kont. Żaden inny dostawca nie oferuje tak bogatego zestawu cenionych technologii. Skuteczność funkcji Bezpieczne pieniądze potwierdzają także niezależne testy*.

 • Ochrona tożsamoœści, plików i innych zasobów

  Funkcje ochrony przed wyłudzaniem informacji chronią przed utratą pieniędzy i tożsamości. Dodatkowo, narzędzie Kaspersky Password Manager pozwala tworzyć i przechowywać hasła do wszystkich kont i ulubionych stron oraz zarządzać nimi. A ponieważ wszystkie cenne wspomnienia i dokumenty zasługują na najwyższy poziom ochrony, dodaliśmy funkcję tworzenia kopii zdjęć, filmów, muzyki, dokumentów finansowych i innych danych w chmurze**. Możesz w łatwy sposób udostępniać swoje zasoby oraz korzystać z nich na dowolnym ze swoich urządzeń.

 • Ochrona dzieci przed zagrożeniami internetowymi

  Nasze wielokrotnie nagradzane funkcje kontroli rodzicielskiej ułatwiają ochronę dzieci podczas korzystania z zasobów internetu. Funkcje te chronią Twoje pociechy, zapobiegając przestępstwom o charakterze seksualnym, blokując dostęp do nieodpowiednich treści oraz do funkcji zakupów w aplikacjach, a także umożliwiają kontrolowanie dostępu do gier i serwisów społecznościowych w celu zapobiegania ujawnianiu informacji osobistych.

 • Łatwe zarządzanie zabezpieczeniami na wszystkich urządzeniach

  Konto My Kaspersky oferuje dostęp do narzędzi ułatwiających zarządzanie zabezpieczeniami na wielu urządzeniach. Za pośrednictwem internetu możesz sprawdzać stan zabezpieczeń wszystkich urządzeń, na których pracuje nasze oprogramowanie, aktywować wybrane funkcje zabezpieczeń, zarządzać licencjami i wybierać chronione urządzenia. Z poziomu konta możesz również otrzymywać informacje na temat naszych ofert specjalnych oraz uzyskiwać dostęp do bezpłatnych produktów.

 • Wysoka wydajność i jakość zabezpieczeń

  Oprogramowanie Kaspersky Total Security – multi-device oferuje najwyższe bezpieczeństwo przy jednoczesnym zachowaniu wydajności. Nasze technologie pracują w tle, zapewniając najwyższą jakość zabezpieczeń i nie wpływając negatywnie na pracę Twoich urządzeń.

Wymagania systemowe:

Wszystkie urządzenia
 • Wymagane połączenie z internetem – na potrzeby aktywacji i aktualizacji produktu oraz dostępu do niektórych funkcji
Komputery stacjonarne i laptopy z systemem Windows
Procesor: 800 MHz lub szybszy
Pamięć RAM: 512 MB
  • Ok. 480 MB wolnego miejsca na dysku twardym
  • Napęd CD-ROM lub DVD-ROM (do instalacji)
  • Microsoft® Internet Explorer® w wersji 81 lub nowszej
  • Instalator Microsoft Windows® w wersji 3.0 lub nowszej
  • Oprogramowanie Microsoft .NET Framework w wersji 4 lub nowszej
  • Technologia ochrony kamer internetowych działa tylko na komputerach PC. Obsługuje szeroką gamę zgodnych kamer.
 • Microsoft Windows 102 (wersje 32- lub 64-bitowe3)
 • Microsoft Windows 8.1 / Pro / Enterprise / 8.1 update (wersje 32- lub 64-bitowe3)
 • Microsoft Windows 8 / Pro / Enterprise (wersje 32- lub 64-bitowe3)
 • Microsoft Windows 7 Starter / Home Basic / Home Premium / Professional / Ultimate SP1 lub nowszy (wersje 32- lub 64-bitowe3)
 • Microsoft Windows Vista® Home Basic / Home Premium / Business / Enterprise / Ultimate SP1 lub nowszy (wersje 32- lub 64-bitowe3)
  Procesor: 1 GHz lub szybszy
  Pamięć RAM: 1 GB (systemy 32-bitowe) lub 2 GB (systemy 64-bitowe)
  • Microsoft Windows XP Home / Professional (w wersji 32-bitowej) SP3 lub nowszy / Professional (w wersji 64-bitowej3) SP2 lub nowszy4
Komputery stacjonarne i laptopy Mac
 • 550 MB wolnego miejsca na dysku twardym
 • Pamięć (RAM): 2 GB (minimalne wymaganie dla systemu OS X)
 • OS X 10.8, 10.9, 10.10
Smartfony i tablety z systemem Android
 • Android™ 2.3 – 5.0
 • Minimalna rozdzielczość ekranu: 320 × 480
Urządzenia iPhone i iPad5
 • iOS® 7.0 lub nowszy
Windows Phone®6
 • Windows Phone 8
1 W przypadku korzystania z programu Microsoft Internet Explorer 8 nie możemy zagwarantować, że portal My Kaspersky i funkcje zarządzania zabezpieczeniami będą działać prawidłowo.
2 Obecnie w przypadku korzystania z systemu Windows 10 nastąpi częściowe ograniczenie funkcji następujących komponentów: System Watcher, skanowanie pamięci systemu, Self-Defense, Application Control, Safe Money3. Ochrona kamer internetowych nie jest dostępna w systemie Windows 10. Instalacja i działanie produktu nie są obsługiwane przy włączonym zestawie funkcji Device Guard. Produkt nie jest przeznaczony do użytku w systemach operacyjnych Windows w wersji 10 Mobile. Pełny opis ograniczeń jest dostępny na stronie http://support.kaspersky.com/pl/12198.
3 Niektóre funkcje produktu mogą działać tylko w wersjach 32-bitowych systemu.
4 Aby uzyskać dostęp do pełnego zakresu funkcji narzędzia Kaspersky Password Manager, należy korzystać z jednej z następujących przeglądarek: Mozilla Firefox 31 lub nowszej / Google Chrome 36 lub nowsza / Yandex.Browser 14.10 lub nowszej.
5 Na tej platformie dostępne są wyłącznie rozwiązania Kaspersky Password Manager i Kaspersky Safe Browser.
6 Na tej platformie dostępne jest wyłącznie rozwiązanie Kaspersky Safe Browser.