WZMACNIANIE sygnału GSM, UMTS, 3G 

Złości Cię problem z jakością odbioru sygnału GSM, UMTS, 3G w domu, biurze, hotelu, restauracji, zamkniętym parkingu i w innych miejscach? Nie dziwi cię, że możesz korzystać z telefonu komórkowego na parkingu albo przed domem, ale już w biurze, czy domu nie? Nasze wzmacniacze sygnału i stacje pośrednie telefonii komórkowej sprawią, że sygnał będzie silniejszy i nie będziesz narażony na przerywanie połączeń. Będziesz mógł korzystać z telefonu komórkowego, nawet w najgłębiej położonym miejscu w budynku.

Głównym elementem wszystkich systemów jest wzmacniacz przeznaczony do poprawy sygnału dla wszelkich urządzeń bezprzewodowych używanych w określonej lokalizacji. W połączeniu z nisko-profilowymi antenami wewnętrznymi montowanymi pod sufitem i zewnętrzną anteną typu Yagi lub inną, czy anteną panelową, wzmacniacz podwyższa poziom sygnału dystrybuowanego wewnątrz budynku, redukując problem zerwanych połączeń i zanikania sygnału. Wzmacniacze i stacje pośrednie mogą również być używane w zastosowaniach mobilnych, poprawiając jakość głosu i zasięgu na obszarach o słabym pokryciu komórkowym.

 

Podnosimy jakość usług świadczonych przez wszystkich operatorów sieci komórkowych, tj. Play, T-Mobile, Orange, także Plus, jak i innych europejskich dostawców usług telefonii komórkowej.

 

Nasze urządzenia są zaprojektowane tak, aby nie zakłócać innych połączeń komórkowych, a jedynie poprawić jakość usług w miejscach, gdzie nie ma wymaganego zasięgu.

 

Wzmacniacze są proste w montażu. Dostarczamy je ze wszystkimi niezbędnymi częściami, a przewody mają gotowe końcówki, co wyklucza konieczność docinania kabli. Oferujemy także BEZPŁATNĄ pomoc techniczną!

W razie problemów napisz do nas!

biuro@e-tronix.pl