Tronix Piotr Giza

Domofony, napędy, automatyka do bram i drzwi

Domofon może się okazać bardzo praktycznym rozwiązaniem, które nie tylko ochroni przed niepożądanymi gośćmi, ale też pozwoli na zachowanie intymności szczególnie tam, gdzie wejścia do domu broni ogrodzenie z furtką. Dzięki domofonowi nie tylko nie zagrozi mieszkańcom żaden włamywacz, ale też nikt niepożądany nie wejdzie na teren ogrodu.

Instalacja domofonu w domu jednorodzinnym jest prosta, ale wymaga zakupu kilku kompatybilnych elementów, dlatego o wiele prostszym i praktyczniejszym rozwiązaniem bywa gotowy zestaw, który możecie Państwo znaleźć w naszym sklepie. W jednym opakowaniu umieszczono wszystkie niezbędne elementy do wykonania instalacji oraz schemat pozwalający na fachowe wykonanie podłączenia.

Wybierając zestaw jednorodzinny otrzymujecie Państwo estetyczny i trwały panel zewnętrzny, który umożliwi komunikację przychodzącym gościom i pozwoli poinformować sygnałem dźwiękowym o swojej obecności. W zestawie znajduje się prosty w obsłudze unifon ze słuchawką do prowadzenia rozmów oraz niezbędny do pracy systemu zasilacz.

W ofercie znajdziecie Państwo również komfortowe zestawy bezprzewodowe ze słuchawką umieszczoną w specjalnej podstawce. To możliwość połączenia funkcji tradycyjnego telefonu z domofonem z opcją ustawiania dwóch różnych dzwonków dla tych funkcji. Brak połączenia z modułem sterowania zapewnia większy komfort rozmowy, a bezprzewodowa słuchawka nie wymaga podchodzenia do drzwi.

Znajdujące się w naszej ofercie zestawy jednorodzinne wyróżniają się nowoczesnym i efektownym designem, dzięki któremu będą doskonale pasować do współczesnych wnętrz. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem.

Napędy do bram przesuwnych które znajdują się w naszej ofercie to wysokiej jakości produkty znanych i renomowanych europejskich firm.
Każdy oferowany przez nas napęd do bramy został wyprodukowany zgodnie z europejskimi wymogami i standardami.
Wszystkie produkty są objęte rękojmią i gwarancją producenta i sprzedawcy oraz pozakupową pomocą techniczną.

ODKRYWAJ ZALETY

AUTOMATYKI DO BRAM SKRZYDŁOWYCH

Podczas wyboru napędu do bramy skrzydłowej należy pamiętać nie tylko o jego funkcjonalności, lecz także podstawowych parametrach, które mają wpływ na jego prawidłowe działanie, takich jak długość skrzydeł bramy, wymagany kąt otwarcia oraz intensywność pracy. W ofercie Nice znajdziesz innowacyjne napędy dostosowane do różnorodnych rozmiarów, ciężaru, częstotliwości i szybkości otwierania bram skrzydłowych. Napędy do bram Nice to jednocześnie doskonałe połączenie komfortu i wygody użytkowania w estetycznym wydaniu.

ZALETY AUTOMATYKI DO BRAM SKRZYDŁOWYCH

Automatyka do bram skrzydłowych powinna być dostosowana do długości skrzydła bramy, jej ciężaru, wymaganego kąta otwarcia, szybkości otwierania oraz do intensywności pracy. Tylko prawidłowo dobrany napęd będzie gwarancją niezawodnej, efektywnej pracy przez długi czas. Innowacyjne napędy Nice to połączenie funkcjonalności, wysokiego komfortu i wygody użytkowania oraz estetycznego designu.

NIEZAWODNY NAPĘD DO BRAM DWUSKRZYDŁOWYCH

Napęd do bramy dwuskrzydłowej Nice to niezawodność w każdym calu. Urządzenia wyróżniają się zastosowaniem opatentowanego układu wewnętrznych komponentów, które w połączeniu z ruchomymi elementami gwarantują bardzo cichą pracę. Dodatkowo dostęp do połączeń elektrycznych po instalacji jest swobodny. W zależności od modelu napęd bramy dwuskrzydłowej przeznaczony jest do skrzydeł o różnej długości o ciężarze do 100, 200, 250 lub 900 kilogramów.

AUTOMATYKA BRAM DWUSKRZYDŁOWYCH TYLKO OD NICE

Automat bramy dwuskrzydłowej od Nice to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania. W zależności od modelu napęd wyposażony jest w mechanizm odblokowywania ręcznego (w przypadku braku zasilania) oraz system wykrywania przeszkód. Ponadto przed każdym uruchomieniem automat przeprowadza fototest sprawdzający, czy wszystkie podzespoły działają prawidłowo. Istotną funkcją jest płynne zwolnienie podczas zamykania oraz łagodny start. Dzięki temu został wyeliminowany problem szarpania. Niektóre modele wyposażone są dodatkowo w funkcję furtki, co pozwala na tylko częściowe otwarcie bramy do ruchu pieszego.