Tronix Piotr Giza

Piotr Giza

+48 722 22 33 03

WhatsApp: 722223303

Skype: petergiza@hotmail.com

GG: 588885

Piotr Giza

Urodziny:
3 kwietnia
Imieniny:
29 czerwca

Zawód:
Informatyk

Praca:
Właściciel w
Piotr Giza TroniX
Optical Fiber

Szkoła:
  • Szkoła Podstawowa w Wilkowie
  • Liceum Ogólnokształcące w Kazimierzu Dolnym
Studia:
  • Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie
Mieszka w:
Opole Lubelskie, Lublin, Poland
Z:
Szczekarków, Lublin, Poland
W związku małżeńskim

Timeline

Zawody strażackie

Zawody strażackie 2022. To moje pierwsze w życiu zawody strażackie. zabawa przednia 😀 Zacząłem dzień od porządnego śniadania XD https://e-tronix.pl/wp-content/uploads/2022/07/VID_20220626_092543300.mp4https://e-tronix.pl/wp-content/uploads/2022/07/IMG_1327.mov

Czytaj więcej »

Szkolenie woocommerce

Kolejne już szkolenie. Bo jak to bywa w informatyce – ta dziedzina nie stopuje tutaj wszystko się zmienia z dnia na dzień, więc uczyć się trzeba cały czas.  

Czytaj więcej »

Wspomnienia sprzed prawie 20 lat

W ręce wpadła mi moja stara książeczka z jednej z pieszych pielgrzymek na Jasną Górę. Wróciło trochę wspomnień z pielgrzymkowego szlaku, dobrych wspomnień, wspomnień życzliwych ludzi, braci i sióstr z

Czytaj więcej »

3 dni egzaminowania

3 dni egzaminów w CKU, uwierzcie że też się stresowałem przed każdym egzaminem. Nie wszystko zawsze chce współpracować, czas ograniczony, trzeba trzymać się wytycznych i czasami to walka z wiatrakami.

Czytaj więcej »

Od 2004 działam na rynku i zdobywam doświadczenie w branży IT

Rok 2004 to nie pierwsze kroki w informatyce, ale początek prac jako informatyk i serwisant. Ten rok stał się początkiem mojej działalności i ukierunkował mnie na to co robię do dzisiaj, a pasja połączyła się z pracą. Od tego roku zacząłem także kształcenie w tym kierunku, na początku liceum profilowane w Kazimierzu Dolnym (profil z informatyką), a następnie studia inżynierskie w Lublinie (informatyka).

Jeśli robisz to co lubisz to zawsze będziesz wkładał w to serce i z przyjemnością podejmował się nowych wyzwań pomimo porażek.

Ulubiony cytat

----
Jak coś wiem to wiem. jak nie wiem to wiem że mógłbym wiedzieć, jak się mylę to przepraszam bo mógłbym się mylić, ale wiem że się nie mylę.
-----
PoPo

QR Code

MrGhost

Szkolenia, osiągnięcia, kompetencje i umiejętności

Dyplomy, certyfikaty i zaświadczenia

to ja, po prostu Peter...

Foto

GG