Tronix Piotr Giza

Outsourcing

Outsourcing

Opieka informatyczna

Pracujemy na wasz sukces....

Trochę teorii...

Outsourcing (skrót z ang. outside-resource-using) – wydzielenie ze struktury organizacyjnej przedsiębiorstwa (firmy) niektórych realizowanych przez nie samodzielnie funkcji i przekazanie ich do wykonania innym podmiotom.

Outsourcing pozwala na koncentrację procesów zarządczych na zasadniczych celach i kluczowych kompetencjach organizacji a także na zwiększenie elastyczności struktury przedsiębiorstwa, tzn. szybkości, skuteczności i efektywności jego reakcji na zmiany otoczenia rynkowego

Outsourcing informatyczny

Pozostaw to nam

To jedna z popularniejszych opcji. Umowa outsourcingowa z naszą firmą oferującą takie usługi zapewni Ci obsługę w zakresie IT.

Może ona obejmować kompleksowe działania bądź zaspokajać tylko określone potrzeby w tym zakresie.

Jest to dobry i niedrogi sposób na korzystanie z usług takich jak bezpieczeństwo informatyczne, aktualizacja oprogramowania i licencji, zarządzanie sieciami, administracja systemów informatycznych, obsługa dozoru elektronicznego i wiele więcej.

To co zechcesz nam powierzyć – zależy tylko od Ciebie. Wspólnie możemy wypracować dla Ciebie więcej czasu na istotne dla Ciebie działania.

Naszego zaangażowania

0
%

Twojej
satysfakcji

0
%

Naszą ofertę pragniemy skierować również do firm i szkół. Obsługa informatyczna firm i szkół jest bardzo ważnym elementem w dzisiejszych czasach, pozwala bowiem rozwiązać wiele problemów już na etapie ich powstania. Pomożemy dobrać odpowiedni sprzęt, zadbamy o bezpieczeństwo danych w Państwa firmie, rozwiążemy problem który uniemożliwia pracę, wdrożymy nowe oprogramowanie. Oferujemy kompleksową obsługę stanowisk komputerowych przystosowaną do Twoich realnych potrzeb.

  • Pomagamy w obsłudze systemów operacyjnych (Winows, Liunx, OS X), programów graficznych (Adobe, Corel), pakietów biurowych (Microsoft Office, Libre Office).
  • Aktualizujemy oprogramowanie i systemy operacyjne.
  • Monitorujemy stan techniczny sprzętu komputerowego i rekomendujemy wymagane modyfikacje.
  • Szkolimy użytkowników i doradzamy w zakresie rozbudowy bazy sprzętowej.

Dzięki stałej obsłudze koszty utrzymania będą niezmienne i przewidywane, a ryzyko awarii, zmarnowany czas ograniczone do minimum.

Przekazanie obsługi informatycznej do zewnętrznej, profesjonalnie przygotowanej firmy oznacza dla przedsiębiorstwa prowadzącego działalność gospodarczą eliminację konieczności stworzenia kosztownej wewnętrznej struktury IT oraz skupienie się na rozwoju działań będących w obszarze podstawowego obszaru swojej działalności. Uwolnione w ten sposób zasoby można spożytkować na przyspieszenie rozwoju organizacji, co przekłada się w sposób bezpośredni na sukces firmy.

Obniżenie kosztów jest możliwe dzięki:

  • braku konieczności ponoszenia nakładów na stworzenie miejsca pracy i wyposażenia informatyków w niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (telefon, laptop, samochód)
  • zmniejszeniu obciążeń podatkowych oraz eliminacji składki do ZUS
  • braku konieczności zatrudniania specjalistów z różnych dziedzin IT
  • całkowitej eliminacja ryzyka związanego z urlopem i chorobą pracowników IT
  • zerowym kosztom związanym z doradztwem w zakresie rozwoju IT
  • likwidacji wydatków na szkolenia z zakresu IT.
 

Szeroko rozumiany Outsourcing IT to przede wszystkim kompleksowe wsparcie firmy przez zewnętrznego partnera. Słowo „partner” wymaga tu mocnego podkreślenia i słowa komentarza. Nie każda firma zewnętrzna będzie dla firmy partnerem. Doświadczona i świadoma firma outsourcingowa, rozumie biznes swojego partnera, działa proaktywnie, a nie jedynie „gasi pożary”, planuje i pomaga w rozwoju, nie jest pogotowiem komputerowym, a rzeczywiście bierze na siebie odpowiedzialność za działanie i rozwój środowiska informatycznego firmy partnerskiej.

Skontaktuj się z nami i

zamów obsługę