Tronix Piotr Giza

Strony internetowe

STRONY INTERNETOWE

Nowoczesne strony www muszą być przyjazne zarówno dla Internautów, jak również dla algorytmów Google. Witryna musi być przejrzysta, funkcjonalna i łatwa w obsłudze. Osoby ją odwiedzające nie mogą mieć jakichkolwiek problemów z odnalezieniem menu czy podstron. Treści zawarte na stronie powinny być wartościowe i unikalne, a grafika zachęcająca do korzystania z serwisu i zapoznania się z ofertą.

Niezwykle ważne jest zadbanie nie tylko o kwestie techniczne, ale też estetyczne. Internauci cenią sobie minimalizm, elegancję i konkretność. Nowoczesny projekt graficzny zawiera unikaną grafikę, logo, miłą dla oka kolorystykę, odpowiedni font i intuicyjne menu.

Dzięki systemowi zarządzania treścią możliwe jest bezproblemowe edytowanie strony, dodawanie nowych treści i grafik. Bardzo ważne jest dobranie odpowiednich funkcjonalności podczas procesu jakim jest tworzenie stron internetowych, która powinna być zintegrowana z portalami zewnętrznymi. Konieczne jest zajęcie się kwestią optymalizacji prędkości, czyli szybkością działania strony www oraz wdrożenie certyfikatu SSL, zapewniającego bezpieczeństwo przesyłania danych w Sieci. Dobrze zaprojektowana witryna internetowa bezproblemowo wyświetla się zarówno na urządzeniach stacjonarnych, jak i mobilnych, czyli jest dostosowana do komputerów, smartfonów i tabletów.

W Internecie dostępnych jest wiele prostych i bardziej zaawansowanych kreatorów stron www, które pozwalają na samodzielne stworzenie własnej witryny. Przy tak ogromnej konkurencji nie jest to jednak najlepsze rozwiązanie. Tworzenie stron internetowych warto zlecić specjalistom z doświadczeniem. Jej zaprojektowanie wymaga nie tylko nakładów czasowych, ale też posiadania odpowiedniej wiedzy, umiejętności i narzędzi. Jeśli strona www ma być profesjonalna, idealnie dopasowana do profilu firmy i zarabiająca na siebie, to powinna być stworzona przez właściwą osobę. TroniX świadczy kompleksowe usługi w przystępnych cenach. Jest to duża oszczędność czasu i pieniędzy dla właściciela witryny, który może zostać wyręczony nawet w kwestii zarządzania stroną. Możliwe jest zlecenie pozycjonowania witryny za dodatkową opłatą, co zwiększy na niej ruch, rozpoznawalność marki i wyniki sprzedażowe. Profesjonaliści czuwają nad tym, aby witryna była cały czas dostępna, a w razie wystąpienia jakichkolwiek problemów technicznych, dążą do ich jak najszybszego rozwiązania. Doradzą w wyborze nazwy strony i hostingu oraz zajmą się zaprojektowaniem logo firmy.

Aby mieć stronę potrzebujesz domenę

Jeśli masz domenę - potrzebujesz miejsca na stronę czyli SERWER

Strona musi być bezpieczna, potrzebujesz Certyfikat SSL

Mając domenę, serwer i certyfikat SSL możesz mieć profesjonalny adres e-mail z własną domeną

Formularz zamówienia